Privatumo politika ir teisinės nuostatos


Privatumo politika

Išreikšdama savo tvirtą nuostatą ginti savo klientų privatumą, „Litesko“ viešai atskleidžia bendrovės svetainėje naudojamus informacijos rinkimo ir platinimo metodus.

Administruodami interneto svetainę bei atlikdami interneto serverių darbo diagnostiką, „Litesko“ bei jos subrangovai gali naudoti svetainės lankytojų kompiuterių IP adresus. IP adresas taip pat gali būti panaudotas identifikuojant lankytojo kompiuterį ir renkant plačią demografinę informaciją. Panaudodami „naršyklės sausainėlius“ (browser cookies), galime pateikti lankytojų interesams specialiai pritaikytą turinį ir išsaugoti jų lankymosi „Litesko“ svetainėje istoriją. Tai yra plačiai taikoma praktika, kurios laikosi absoliučios daugumos Lietuvoje ir pasaulyje veikiančių interneto serverių administratoriai.

„Litesko“ svetainėje pateikiamose užsakymo ir/arba atsiliepimų formose lankytojų gali būti prašoma pateikti asmeninę informaciją (pavyzdžiui, nurodyti vardą, savo telefono numerį, el.pašto adresą) bei demografinius duomenis (pavyzdžiui, amžių ar lytį). Lankytojo asmeniniai duomenys gali būti panaudoti tuo atveju, jei „Litesko“ atstovams būtinai reikėtų su juo susisiekti. Renkami demografiniai duomenys taip pat gali būti naudojami siekiant svetainę geriau pritaikyti konkretaus lankytojo poreikiams, demonstruoti specialiai pagal jo poreikius atrinktą turinį. Lankytojas gali reikalauti nutraukti jo asmens duomenų tvarkymą, išsiųsdamas žinutę adresu info@litesko.lt.

„Litesko“ svetainėje yra nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius. „Litesko“ nėra atsakinga už tokių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo metodus.

Apie „Litesko“ svetainės lankytojus surinkti duomenys yra saugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. Pagal savo pasirašytus duomenų apsaugą apibrėžiančius susitarimus, „Litesko“ darbuotojai yra raštiškai įsipareigoję trečiosioms šalims neatskleisti ir neplatinti darbo vietoje gaunamos informacijos apie bendrovės klientus, įskaitant ir „Litesko“ interneto svetainės lankytojus. Patalpa, kurioje laikomi surinkti duomenys, yra fiziškai apsaugota nuo pašalinių asmenų prieigos. „Litesko“ portalo lankytojų duomenis sauganti duomenų bazė yra apsaugota nuo neleistinos prieigos per kompiuterinius tinklus.

Jei dėl šio privatumo politikos aprašymo ar „Litesko“ svetainės lankomumo duomenų rinkimo ir naudojimo metodų Jums iškiltų klausimų, maloniai prašome susisiekti su mumis el. paštu info@litesko.lt.

 

Autorinės teisės

Draudžiama be UAB „Litesko“ leidimo naudoti ir platinti interneto svetainėje www.litesko.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.

Pateikiamos informacijos autorinės teisės priklauso atitinkamiems fiziniams bei juridiniams asmenims, kaip nurodyta šalia tekstinės ir grafinės informacijos. Teisės į informaciją, prie kurios nėra nuorodos į trečiųjų šalių autorines teises, priklauso „Litesko“.

Nors „Litesko“ deda visas pastangas, kad šioje interneto svetainėje publikuojama informacija atitiktų tikrovę ir nebūtų pasenusi ar iškraipyta, bendrovė neatsako už internete pateikiamos informacijos naujumą, tikslumą ir padarinius, kurie gali kilti dėl naudojimosi svetainėje www.litesko.lt pateikta informacija.