Auditas patvirtino – „Litesko“ integruota vadybos sistema atitinka tarptautinius standartus.


2023-04-04

Kovo 30 dieną „Bureau Veritas“ išdavė sertifikatus, kuriais patvirtino, jog „Litesko“ veikianti integruota vadybos sistema atitinka tarptautinių kokybės vadybos ISO 9001:2015 ir aplinkos apsaugos vadybos ISO 14001:2015 standartų reikalavimus. 

„Esame viena pirmųjų centralizuoto šildymo įmonių šalyje, kuriai buvo suteikti šie visame pasaulyje pripažįstami sertifikatai. Aplinkos apsaugos vadybos standartas ISO 14001 įmonėje įdiegtas jau 2011 metais. Tai, jog auditas patvirtino, kad ir toliau atitinkame šiuos aukščiausius tarptautinius vadybos standartus rodo mūsų nuoseklų požiūrį į poveikio aplinkai valdymą, šilumos ir efektyvių energijos naudojimo priemonių taikymą. Tai svarbus mūsų bendrovės vadybos sistemos veiksmingumo ir veiklos, tausojant aplinką, įvertinimas ir kartu įsipareigojimas ilgalaikiams švarios energetikos bei paslaugų kokybės tikslams,“ – pasidžiaugė įmonės vadovas Robertas Čepaitis. 

Pasak Aplinkosaugos ir kokybės projektų vadovo Rimanto Ramanausko, sertifikuota vadybos sistema yra svarbi, nes užtikrina atitiktį teisiniams reikalavimams bei padeda maksimaliai mažinti neigiamą poveikį aplinkai. Anot Rimanto Ramanausko, laikydamiesi aiškių standartizuotų procesų vykdome nuolatinį aplinkos apsaugos būklės stebėjimą ir gerinimą, taip pat taršos prevenciją.

 


Grįžti į naujienas