Ką rasite elektroniniame aptarnavimo centre


Ką rasite elektroniniame aptarnavimo centre

Naudotis el. aptarnavimo centru paprasta ir patogu, ypač jei dėl kokios nors priežasties negalite naudotis paštu siųsta sąskaita (pvz.: jei šiuo metu esate išvykę į užsienį).

Prisijungę prie UAB „Litesko“ el. aptarnavimo centro galite:

-    apmokėti sąskaitas naudodamiesi mokėjimo sistema „Bank link“
-    peržiūrėti paskutinę Jums išrašytą sąskaitą ir ankstesnių periodų sąskaitas;
-    atsisakyti paštu siunčiamų popierinių sąskaitų (tik gyventojams);
-    sužinoti daugiau apie mokėjimo planą PASTOVUS ir jį užsisakyti;
-    užsisakyti informacinių pranešimų prenumeratą (apie sąskaitos patalpinimą, kitas naujienas).

„Bank Link“ - patogus būdas atsiskaityti už paslaugas. Klientams, norintiems sutaupyti laiko, siūlome naudotis „Bank link“ mokėjimo sistema. Šiuo atsiskaitymo būdu gali naudotis „Swedbank“, AB ir AB SEB banko klientai.

„Bank link“ suteikia galimybę patogiai ir greitai sumokėti už paslaugas: prisijungus prie elektroninio aptarnavimo centro galite iš karto atsiskaityti spustelėjus vos keletą mygtukų.

 

Kaip prisijungti prie el. aptarnavimo centro

Jūs galite prisijungti prie UAB „Litesko“ el. aptarnavimo centro įvedę savo kliento kodą ir slaptažodį. Kliento kodą galite rasti kiekvieną mėnesį UAB „Litesko“ siunčiamos sąskaitos viršuje. Jei dar nesinaudojate UAB „Litesko“ el. aptarnavimo centro paslaugomis, pirminis slaptažodis Jums pateikiamas einamojo periodo sąskaitoje pranešimų lauke.

Jei kodą ir slaptažodį turite, prisijungti prie el. aptarnavimo centro labai paprasta: tereikia pirmajame šio interneto tinklalapio puslapio viršuje pasirinkti savo miestą ar gyvenvietę ir viršutiniame dešiniajame kampe esančioje formoje įvesti kodą ir slaptažodį, o po to paspausti „prisijungti“ mygtuką.

Pirmojo prisijungimo metu būtina pasikeisti Jums suteiktą pirminį slaptažodį. Norime atkreipti dėmesį, kad būtina išsaugoti pirminį slaptažodį, kuris gali būti reikalingas praradus asmeniškai pasirinktą slaptažodį ir norint atnaujinti galimybę peržiūrėti sąskaitas internete.

 

Atsisakykite paštu siunčiamų popierinių sąskaitų

Pradėjus naudotis mūsų siūloma paslauga Jūs galite atsisakyti paštu siunčiamų popierinių sąskaitų. Jums tereikia pažymėti, kad nepageidaujate gauti sąskaitų paštu. To nepadarius popierinės sąskaitos bus siunčiamos ir toliau. Jums pageidaujant, sąskaitų siuntimą paštu galėsime nedelsiant atnaujinti.

 

Norėdami sužinoti daugiau, prašome kreiptis į „Litesko“ klientų aptarnavimo padalinius.