Druskininkuose šilumos kaina kovą - viena mažiausių Lietuvoje


2023-03-09

Kovo mėnesio šilumos kaina Druskininkuose, Viečiūnuose ir Leipalingyje nuo 8,61 ct/kWh (be PVM) sumažėjo iki 6,89 ct/kWh (be PVM). Tai viena mažiausių šilumos kainų Lietuvoje. Pigiau už kurorto gyventojus Lietuvoje kovą šildosi tik Utena, ten šiluma kainuoja 6,52 ct/kWh (be PVM).

Lyginant su vasario mėnesiu, druskininkiečiams paslaugos kaina sumažėjo beveik penktadaliu. Tai mažiausia šilumos kaina šį 2022-2023 m. šildymo laikotarpį. Vidutiniškai visoje šalyje šilumos kaina pigo apie 9 proc.
Pasak UAB „Litesko“ filialo „Druskininkų šiluma“ direktoriaus Vyginto Mikailos, tokį rezultatą pavyko pasiekti dėl savalaikių investicijų į miesto šilumos ūkio infrastruktūrą, efektyvaus valdymo bei laiku reaguojant ir į kuro kainų svyravimus biržose.
LITESKO centralizuotą šilumos energiją ir karštą vandenį tiekia Marijampolėje, Druskininkuose, Telšiuose, Kelmėje ir Biržuose. Visuose įmonės aptarnaujamuose miestuose šilumos kaina sumažėjo. Druskininkuose, Marijampolėje ir Telšiuose  šildymo kainą pavyko sumažinti nuo 15 iki beveik 20 procentų.

Su centralizuotai tiekiamos šilumos kainos Lietuvoje ataskaita galite susipažinti čia.

UAB „Litesko“ priklauso vienai didžiausių pasaulyje energijos paslaugų kompanijų grupei „Veolia”.
 

Komunikacijos vadovas
ROSVALDAS GORBAČIOVAS
Mob. Tel. +370 654 35344
El. p. [email protected]


Grįžti į naujienas