Marijampoliečiai už šilumos kilovatvalandę mokės mažiau


2023-09-26

Marijampolės savivaldybei pritarus UAB „Litesko“ pasiūlymui, nuo spalio mėnesio iki šių metų pabaigos mažėja šilumos kilovatvalandės kaina mieste. Sprendimas  šilumos kainą už kilovatvalandę kiekvieną mėnesį sumažins 0,9 cento. Tikimasi, kad dėl to, priklausomai nuo daugiabučių namų būklės ir individualaus suvartojimo, gyventojai sutaupys ne mažiau nei 10 eurų per mėnesį.

„Šilumos kainos kinta kiekvieną mėnesį, tam didžiausią įtaką daro kuro kainos, kurių, deja, negalime kontroliuoti. Prognozuoti, kokia bus galutinė kaina artėjantį šildymo sezoną yra sudėtinga, tačiau, nepaisant to, kokia bus  šilumos kaina kiekvieną mėnesį, kilovatvalandė Marijampolėje šiais metais kainuos  beveik centu mažiau.

Praeitą šildymo sezoną buvo daug iššūkių dėl biokuro, dujų pasiūlos ir kainų svyravimų, tačiau naująjį šildymo sezoną pasitinkame ramiau ir tikimės, kad artėjančią žiemą, nepaisant geopolitinių iššūkių, pavyks išvengti kuro kainų svyravimo,“ – sako UAB „ Litesko“  filalo „Marijampolės šiluma“ direktorius Juozas Bartaškevičius.

 


Grįžti į naujienas