Regioninei Telšių ligoninei šilumą tieks „Telšių šiluma“


2023-06-05

UAB „Litesko“ filialą „Telšių šiluma“ aptarnaujamų objektų sąrašą papildė VŠĮ Regioninė Telšių ligoninė, kuri yra viena iš pagrindinių sveikatos priežiūros centrų Telšių rajone ir visame regione.

Telšių ligoninė šilumos ir karšto vandens gamybai iki šių metų pavasario naudojo dujas, tačiau susidūrus su gamtinių dujų kainų šuoliu, pateikė paraišką ir gavo miesto tarybos pritarimą pastatų komplekso prijungimui prie centralizuotų šilumos tiekimo tinklų. Ligoninės direktorė Jovita Seiliuvienė sako, kad gydymo įstaigai šiluma ir karštas vanduo ypatingai svarbu, todėl rinkosi stabilumą ir patikimumą.

„Telšių šilumos“ direktorė Jolanta Apinienė pasakoja, kad įgyvendinant šį projektą reikėjo ne tik prijungti prie šilumos sistemos ligoninės pastatus, atnaujinti šilumos trasas bet ir sutvarkyti ir renovuoti šalia gydymo įstaigos esančių daugiabučių šilumos infrastruktūrą. „Visi seni 320 m. ilgio netinkami naudoti vamzdžiai buvo pakeisti naujais. Galime pasidžiaugti, kad visi darbai vyko sklandžiai ir greitai. Visus darbus pavyko baigti anksčiau, nei planavome - nors projekto baigimo data buvo numatyta tik liepos mėn., ligoninė jau beveik visą mėnesį naudoja „Telšių šilumos“ centralizuotai tiekiamą šilumos energiją. Numatyta momentinė objekto galia 1,15 MW, tai didžiausias mūsų filialo objektas“, pasakoja filialo direktorė. 

„Litesko“ generalinis direktorius Robertas Čepaitis, kalbėdamas apie naują „Litesko“ vartotoją, pasakoja, kad suderinus objekto prijungimą, bendrovei buvo iškelta sąlyga visus pajungimo darbus, įskaitant medžiagas, atlikti už ne daugiau kaip 300 tūkst. Eurų. Galime pasidžiaugti, kad „Litesko“ kolegų sprendimai, sukaupta didelė patirtis ir profesionalumas leido visus darbus atlikti pigiau ir taip užsakovams sutaupyti 50 tūkstančių.


Grįžti į naujienas